G-EBN0DF2ZFE
راهنمای سایز
آشنایی با پارچه ساتن ( شستن، خشک کردن و اتو کردن لباس و پارچه ساتن)
ماهیت براق پارچه ساتن با خود نوستالژی خاصی از دوران کودکی را برای ما رقم می زند، چون به واسطه آن جذب نوشت افزارها و اسباب بازی های براق
می شدیم. با این حال، نرمی آن نباید به عنوان نشانه شکنندگی در نظر گرفته شود، چون این پارچه کاملا بادوام است و در برابر چروک شدن نیز از مقاومت برخوردار است.
برای پلی ساتن، شستشو با ماشین کافی است.
برای بقیه گونه های ساتن، شستشوی دستی توصیه می گردد.
فشردن و پیچاندن این پارچه سبب صدمه دیدن آن می شود


پارچه ساتن، پارچه ای زیبا و نرم و لطیف است، به همین دلیل به یکی از پرفروش ترین نوع پارچه تبدیل و در تولید لباس خواب و تولید لباس زیر استفاده میشود. یکی از بهترین راه ها برای زیبایی همیشگی این پارچه لوکس، تمیز نگه داشتن و از بین بردن لکه های آن است. اما چگونه این پارچه نرم و لطیف را همیشه زیبا و تازه نگه داریم؟!
برای حفظ درخشش پارچه ساتن، آن را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید.
این نوع پارچه را هم با دست و هم با لباس شویی میتوانید بشویید.
برای شستشو پارچه یا لباس ساتن، همیشه از آب سرد استفاده کنید. از فشار دادن پارچه ساتن، پس از شستشو خودداری کنید، زیرا به این مدل پارچه آسیب میرساند. بهتر است از شوینده های بدون مواد شیمیایی بهره بگیرید. برای اتو کشیدن ساتن، دمای اتو را بین 100 تا 140 درجه قرار دهید و یا از محافظ استفاده کنید یا پارچه ای را بین اتو و لباس قرار دهید تا حرارت مستقیم به پارچه آسیب نرساند.
برای حفظ تازگی، تمیز نگه داشتن، نحوه شست و شو با دست یا ماشین لباس شویی، نحوه اتو زدن پارچه یا لباس ساتن خود با ما در این مطلب از مجله میکنایت همراه باشید.​نحوه شستشو لباس خواب ساتن
لباس خواب ساتن؛ باید ترجیحا با دست و یا روی دور ظریف ماشین لباسشویی شسته شود. از آب سرد به همراه یک شوینده ملایم مانند woolite استفاده کنید. هنگام شستن با دست اجازه دهید؛ لباس های ساتن به مدت ۳ الی ۵ دقیقه در آب داغ خیس شوند. لباس ساتن را زیاد نپیچانید، زیرا باعث از بین رفتن شکل آن می شود. از قراردادن آنها در خشک کن خودداری کنید.
لباس خواب ساتن؛ باید ترجیحا با دست و یا روی دور ظریف ماشین لباسشویی شسته شود.
شستشوی لباس خواب ساتن و ابریشم؛ بسیار حساس است.


چگونه باید لکه را از روی ساتن تمیز کرد؟

پارچه ساتن مثل هر پارچه لوکسی نیاز به مراقبت ویژه ای برای حفظ یکپارچگی و ارزش آن دارد. 
برای تمیز کردن بسیار مهم است که به آن آسیب نرسانیم . برای حفاظت لطافت و براق بودن آن هرچه زودتر لکه را ببینید و آن را در آب سرد شستشو دهید و در یک سطح مسطح خشک کنید و مطمئن شوید که لکه رفته است.آن را در زیر نور و گرمای مستقیم قرار دهید .

روش اول پاک کردن لکه های روغنی از ساتن مورد نظر شما
۱-برای شستشوی لباس های ساتن از یک حوله تمیز استفاده کنید ، لکه را فشار دهید و روغن را از روی آن بردارید .به طور متناوب می توانید لکه را با یک لباس (پارچه) کهنه تمیز کنید . سپس پارچه را با آرد و شاه بلوط بپوشانید و اجازه دهید که آرد لکه ساتن را به مدت ۱ ساعت جذب کند . قبل از رفتن به مرحله بعدی مطمئن شوید تمام آردهای اضافی از روی ساتن تکانده شده باشد .
۲-ترکیب کردن پودر مواد شوینده و آب برای درست کردن خمیر یک راه سریع و آسان برای درست کردن یک لکه بر قوی برای این جنس پارچه می باشد.
۳-آن را در آب گرم بشویید.آب گرم در از بین بردن چربی از روی پارچه بسیار موثر است پس می توان در این مورد از آن استفاده کرد در غیر این صورت هنگام شستن با آب سرد به آن می چسبد.

روش دوم پاک کردن لکه های خون از ساتن
۱-لکه را ۱ ساعت در آب سرد خیس دهید . آب سرد به جدا کردن لکه کمک می کند بنابراین آسان تر می توان لکه را پاک کرد .
۲-لکه را پشت و رو کنید و لکه را به سمت پایین بگیرید و ماده شوینده را به طور ملایم از داخل به کار ببرید. این به لکه ها اجازه می دهد که از بین بروند سپس پارچه را بچلانید.
۳-قبل از شستشو لکه را خشک کنید . شما می توانید از الیاف های با دوام بیشتری مانند پنبه و نایلون مطمئن شوید. ساتن از الیافی مانند ابریشم ساخته شده است. زمانی که ساتن لک می شود بیشتر مراقب باشید.

روش سوم پاک کردن لکه های گلی از روی ساتن
۱-برای پاک کردن باقی مانده گل ها از روی پارچه از یک برس نرم کمک بگیرید . گل های اضافه را از روی پارچه بتکانید، این باعث می شود که طی مدت تمیز کردن بیشتر خاک داخل پارچه کاهش یابد.
۲-صابون را به یک پارچه مرطوب استعمال کنید . از آب سرد و صابون دست استفاده کنید سپس آنها را با هم بشویید تا کف صابون تشکیل شود .
۳-لکه را بمالید . مالیدن لکه می تواند باعث شود که الیاف ها سریع تر تجزیه شوند و لکه های عمیق سریعتر به الیاف پارچه برسد . فرایند لکه برداری را تا زمانیکه لکه از بین برود تکرار کنید سپس شستشو را ادامه دهید.

روش چهارم
۱-اگر آن را با دست بشویید ۳تا ۱۵ دقیقه پارچه را در مخلوطی از آب و مواد شوینده خیس کنید. پارچه را به آرامی با دستان خود شستشو دهید و اجازه دهید صابون به الیاف ها نفوذ کند.
۲-پارچه را با کف زیاد زیر آب سرد بشویید . اجازه دهید که آب از میان پارچه عبور کند . تا زمانی که آب پاکیزه شود . از بیش از حد خیس کردن پارچه و پیچاندن آن با موادی که می شورید جلوگیری کنید چون این باعث می شود که الیاف پارچه ، کهنه و ساییده یا حتی پاره شود.
۳-از چرخش ملایم و آرام ماشین لباسشویی استفاده کنید.
اگر ساتن شما شامل الیاف های مقاوم و با دوام تر مانند پنبه و پلی استر و نایلون باشد ، می توانید آن را در ماشین لباسشویی شستشو دهید اما باید چرخش آرام را انتخاب کنید . مقدار کمی از مواد شوینده و آب سرد استفاده کنید و از سفید کننده بر روی پارچه های ساتن استفاده نکنید.

روش پنجم خشک کردن ساتن مورد نظر شما
۱-ساتن مورد نظر خود را در هوای آزاد خشک کنید . هرگز نباید ساتن را در یک خشک کن قرار دهید. خشک کن ها می توانند باعث شوند که پارچه شما کوچک شود و آب برود که باعث جمع شدن و کاهش طول عمر آن شود . ساتن مورد نظر را در یک حوله تمیز و خشک بپیچید . هنگام پیچاندن، نور را بر روی ساتن اعمال کنید ، این کار باعث می شود که آبهای اضافی موجود در ساتن از بین برود.
۲-ساتن را روی یک حوله خشک دیگر قرار دهید . صبور باشید و بگذارید که به طور طبیعی خشک شود . خوب است که ساتن را در خارج و هوای آزاد قرار دهید اما از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری کنید.
۳-ساتن مورد نظر را از تابش مستقیم نور و گرما دور نگه دارید و همانطور که لباس خشک می شود از نور مستقیم  و گرما آن را حفظ کنید . قرار گرفتن در معرض آفتاب باعث می شود که ساتن مورد نظر به مرور زمان از بین برود و روشن شود و قرار گرفتن در معرض گرمای مستقیم و کامل باعث از بین رفتن الیاف ها می شود.

روش ششم اتو کشیدن ساتن مورد نظر شما
۱-ساتن مورد نظر را پشت و رو کنید:
ساتن دارای یک طرف نرم و لطیف و یک طرف زبر است . اتو کشیدن سمت زبر ساتن بهتر است زیرا به منظور محافظت از طرف نرم و لطیف و جلوگیری کردن از چروک شدن آن است.
۲-حوله را روی ساتن قرار دهید:
از آنجا که ساتن ها به گرما و دمای بالا حساس هستند قراردادن یک مانع بین اتو و ساتن از این پارچه محافظت می کند و همچنین از ریختن قطرات آب که آب باعث ایجاد لکه می شود جلوگیری می کند.
۳-اتو را در کمترین درجه دما تنظیم کنید:
اتو را به آرامی و با دقت بر روی حوله حرکت دهید و اجازه ندهید که روی بخشی از پارچه بیشتر از حد باقی بماند زیرا این به جنس پارچه آسیب می زند.

انتخاب پارچه مناسب لباس خواب​​​​
 
پارچه لباس خواب باید نرم و لطیف باشد؛ تا به بدن و پوست انسان، آزاری نرساند.
وزن کمی داشته باشد؛ به گونه ای که شما حس برتن کردن آن پارچه را نداشته باشید.
پارچه استفاده شده در لباس خواب زنانه باید از جنس محکم و بادوامی باشد.
رنگ بندی زیبا و کیفیت بالای داشته باشد.
ضخامت مناسب؛ ضخامت بیش از حد پارچه لباس خواب، موجب آسیب به پوست خواهد شد.
قیمت پارچه لباس خواب باید قیمت مقرون به صرفه داشته باشد.

جنس پارچه مناسب؛ برای تولید لباس خواب چیست؟
کیفیت پارچه، در انتخاب و خرید لباس خواب باکیفیت و درجه یک؛ بسیار تاثیر گذار است. چرا که سبب ایجاد آرامش و راحتی در خواب می شود، همین امر سبب شده که، در طراحی و دوخت بهترین مدل های لباس شب از پارچه های با کیفیت و مرغوبی چون ساتن ابریشمو ال ایکس، کتان نخ، حریر و گیپور استفاده شود که جلوه و جذابیت خاصی به اندام فرد خواهد داد.

انواع پارچه مورد استفاده در دوخت و تولید لباس خواب:
 انواع پارچه لباس خواب شامل این موارد است:
پارچه ساتن ابریشم (بهترین گزینه برای دوخت و تولید لباس خواب)
 

جنس لباس خواب ساتن ابریشم و ال ایکس ؛ محبوب ترین نوع از این لباس است.
داشتن الیاف نرم و براق؛ می تواند جذابیت خاصی به لباس خواب مردانه و زنانه بدهد، پارچه ساتن ال ایکس، به دلیل داشتن بافت خاص و منحصر به فرد، بسیار زیبا و بادوام درجه یک؛ در زمان پوشیدن حس اشرافی بودن را القا می کند. لباس خوابی که از جنس ساتن ال ایکس تهیه شده اند؛ به دلیل داشتن تنوع رنگی بالا در دسته محبوب ترین محصولات قرار می گیرند.
پارچه ساتن ال ایکس یکی از محبوب ترین جنس لباس خواب زنانه است.
اگر در مورد لباس خواب زنانه، شیکترین و با کیفیت ترین آن، سوالی دارید فروشگاه لباس میکنایت را در گوگل سرچ کنید.
آشنایی با ویژگی های لباس خواب
  
خرید پیژامه و لباس‌ خواب ممکن است بدیهی و آسان به نظر برسد اما انتخاب آن گاهی از لباس مجلسی نیز سخت‌تر است. هرچه باشد، لباس خواب مناسب باعث می‌شود که در آرامش بخوابید. امروز نکاتی را به شما می‌گوییم که به کمک آن لباس خوابی شیک و در عین حال به درد بخور بگیرید.

راحتی لباس خواب

مهم‌ترین ویژگی یک لباس خواب مناسب، راحتی آن است. راحتی هر لباس به نسبت هر شخص متفاوت است. از خود سوال بپرسید که دوست دارید کدام یک از این موارد در لباس خوابتان موجود باشد: جیب، دکمه، یقه بلند، پارچه نخی؟ همچنین سعی کنید کش شلوار را حتما چک کنید تا حتی به مقدار کم نیز، تنگ نباشد.

جنس پارچه لباس خواب


لباس خواب از انواع پارچه تولید می‌شود. پارچه‌ای را انتخاب کنید که بیشتر از همه با سبک زندگی شما همخوانی دارد. پارچه ساتن یکی از رایج‌ترین‌هاست چون هم نرم و لطیف است و هم شیک . به یاد داشته باشید که پارچه نخی گرمای بدن را حفظ نمی‌کند و در مواقع سرد سال ممکن است دمای بدن را کاهش دهد. پارچه پشمی نیز به درد مواقع گرم سال نمی‌خورد. بهترین انتخاب پارچه ساتن ال ایکس است.

اندازه لباس خواب


 حتما جدول سایزبندی میکنایت را چک کنید. به یاد داشته باشید که نوع اندام نیز در خرید شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. برای مثال کسانی که اندام سیبی دارند بهتر است لباس خوابی با شلوار فاق بلند بخرند و کسانی که اندام گلابی دارند باید شلوارشان فاق کوتاه باشد. هر لباس خواب ابریشمی مناسب اندام ساعت شنی است.

استایل لباس خواب
توجه به راحتی یک لباس خواب باعث نمی‌شود که استایل و زیبایی آن را نادیده بگیریم. مدل و طرح پارچه لباس خواب شما می‌تواند شخصیت شما را بازتاب دهد. اگر از سادگی لذت می‌برید و شخصیت آرامی دارید سراغ لباس خوابی بدون طرح بروید و اگر شاد و برون‌گرا هستید، می‌توانید از لباس خوابی رنگارنگ استفاده کنید. همه چیز به سلیقه شما برمی‌گردد.

دوام لباس خواب


لباس خواب، با لباس‌های دیگر متفاوت است چون قرار است برای زمانی طولانی از آن استفاده کنید و معمولا دیر خراب می‌شود. برای اینکه لباس خوابتان کهنه نشود، قبل از خرید به کیفیت دوخت آن دقت کنید. همچنین مواظب باشید که در لبه‌ها زدگی نداشته باشد. از لباس خواب‌هایی که در آن‌ها از پارچه مصنوعی استفاده شده است نیز دوری کنید.

مراقبت از لباس خواب

لباس خواب به شستشوی مداوم نیاز دارد پس باید با ملایمت با آن‌ رفتار کنید و یک سری از نکات را در نظر بگیرید. پارچه‌های معمولی و رایج با ماشین لباسشویی قابل شستشو هستند اما پارچه‌های حساس مثل ساتن ال ایکس و ابریشم باید با دست شسته شوند. زمانی که شما برای مراقبت از لباس خوابتان می‌گذارید برابر با کیفیت و ماندگاری آن لباس خواب است.


رنگبندی ال ایکس


 برای انتخاب بهتر و آشنایی با انواع لباس خواب این مطلب از تیم میکنایت (miknight) رو تا آخر بخوانید.
 

پوشیدن لباس خواب شیک و مناسب نقش موثری در کیفیت خواب افراد خوهد داشت از همین رو خانم ها و آقایان به دنبال  محصولاتی هستند که در عین کیفیت و کارایی، زیبایی و شیک بودن و جذابیت ویژه ای به استایل آن ها بدهد. ارائه ایده های جذاب و شیک برای داشتن بهترین لباس خواب از جمله عناوینی است که در این مقاله در اختیار شما قرار گذاشته می شود. همچنین سعی داریم با بیان تفاوت های میان انواع لباس خواب ایرانی و لباس خواب ترک راهنمای مناسبی در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 
اهمیت انتخاب لباس خواب برای عروس خانم ها
ممکن است این سوال برای شما پیش آید که زیبایی لباس خواب و برتری استایل در زمان خواب به چه کار می آید؟! بر اساس آخرین تحقیقات روانشناختی رضایت افراد از پوشش در حین خواب کیفیت و آرامش اعصاب را به همراه دارد، به علاوه لباس های خواب بر اساس ویژگی های و استاندارد های پوششی تهیه شده اند پس می توان به آرامش دلخواه رسید.

از دیر باز افراد به پوشیدن لباس مناسب پیش از خواب عادت داشته اند که بر اساس علایم روانشناسی یکی از بهترین عادات انسان ها محسوب می شود چرا که با داشتن استاندارد های ویژه و همچنین پاکیزگی لباس علاوه بر خواب راحت و آسوده سلامت آن ها را نیز تضمین می نماید. گفتنی است که لباس خواب در دسته خرید های ویژه برای جهیزیه هستند که عروس خانم ها با وسواس خاصی آن را انتخاب می کنند. همین امر سبب شده تیم میکنایت اهمیت ویژه ای برای این دسته در نظر بگیرد.
 

لباس های خواب فانتزی و عروسکی بیش از دیگر مدل ها توانسته توجه خانم ها مخصوصا تازه عروس ها را به خود جلب کنند. چراکه با داشتن فرم بسیارجذاب و خاص به زیبایی بر روی اندام نشسته و تن خور فوق العاده ای را به ارمغان می آورد. البته ایده های جذاب برای داشتن بهترین لباس خواب شیک به ذهن خلاق و خوش سلیقه طراحان خطور می کند که سبب شده در سال های اخیر شاهد مدل های زیبا از لباس خواب باشیم.

 
ایده های جذاب برای داشتن بهترین لباس خواب شیک
آنجل، ان بی بی، جاسمین و ویکتوریا سکرت از محبوب ترین کمپانی ها طراح و تولید کننده شیک ترین لباس های خواب هستند که همه ساله مدل ها و ایده های نویی را به بازار عرضه می نمایند. گاهی ممکن است خانم ها علاقه مند به داشتن ست کاملی از لباس خواب باشند این درحالی است که برخی دیگر به واسطه تنوع طلبی که دارند علاقه مند به داشتن بخشی های متفاوت از لباس خواب با طرح و رنگ مختلف می باشند.
 
همین امر سبب شده که کمپانی های مذکور علاوه بر ست کامل لباس خواب، مجموعه هایی از انواع ست های دو تکه، سه تکه و گاهی چهار تکه را روانه بازار فروش نمایند و به این ترتیب با ایجاد حق انتخاب به مشتری علاوه بر جلب رضایت آن ها در زمینه کسب شود بیشتر نیز کوشش کنند.
 
معرفی ست های لباس خواب شیک و زیبا
تاپ و شلوارک
ایده ای بسیار جالب و جذاب برای فصول گرم سال که طرافداران زیادی دارد، تاپ و شلوارک نمونه ای فوق العاده از لباس های خواب است که با تن خور فوق العاده و ظاهر فریبنده در دسته محبوب ترین و به تبع پرفروش ترین محصولات میکنایت قرار می گیرد. تنوع طرح و رنگ تاپ و شلوارک ها سبب شده که خانم ها علاقه زیادی به این مدل داشته باشند به گونه ای که اگر کمدی پر از تاپ و شلوارک را صاحب شوند باز هم به دنبال مدل های جدید با طراحی متفاوت هستند.
 
علاوه بر طرح و رنگ، ویژگی های کیفیتی و همچنین تنوع جنس و مدل از دیگر عواملی است که سبب جذابیت بی اندازه این دسته از مدل های لباس خواب شده است. کمپانی های زیادی در تولید این محصول فعالیت دارند که با به کار گیری پارچه های متفاوت و طراحی های زیبا سعی در جلب نظر بانوان مخصوصا عروس خانم ها دارند.

 
تاپ و شلوار

نمونه ای دیگر از لباس های خواب که در دسته راحت ترین محصولات قرار می گیرند، انواع مدل های تاپ و شلوار است که علاوه بر خواب، برای پوشش اوقات فراغت نیز انتخاب ایده آلی می باشد. معمولا در طراحی این محصول گیپور و تور به منظور دیزاین بهتر و زیبا تر استفاده می شود که در نهایت جلوه بسیار شیک و خاص به بلوز شلوار می دهد. تن خور تاپ و شلوارک فوق العاده خواستنی و فریبنده است به گونه ای که می توانید از این محصول در دور همی های دوسته نه نیز بهره برد.

ساتن، ابریشم، ریون، تور و سایر پارچه های دیگر در تهیه بلوز و شلوار کاربرد دارند و با داشتن الیاف نرم و لطیف خواب راحتی را برای خانم ها به ارمغان می آورد علاوه بر این به دلیل الیاف براق و لخت به زیبایی اندام بانوان را به نمایش گذاشته سبب جذابیت بیشتر آن ها خواهد شد.
 
بلوز شلوار

این مدل از لباس های خواب به دلیل داشتن قابلیت ست دونفره یکی از پرفروش ترین محصولات میکنایت می باشد و زوج های جوان می توانند لباس های دو تکه خود را که شامل بلوز شلوار هایی با جنس متفاوت هستند، خریداری نماید. گفتنی است که در طراحی و دوخت این محصول از مغزی دوزی استفاده شده که علاوه بر کیفیت دوخت، سبب زیبایی بیشتر لباس می شود. معمولا دم پا، سر آستین، در جیب و یقه سجاف آن با مغزی دوزی متضاد جلوه بهتری به لباس می دهد.

قیمت این محصول با وجود ست دونفره بسیار به صرفه تر از دیگر لباس های خواب است و زوجی می توانند با خرید ست بلوز شلوار استایل شیک را برای خود به ارمغان آورند. از کاربرد های اساسی این محصول می توان به استفاده در کلیپ های فرمالیته و ست ساقدوش اشاره کرد.
 
پیراهن

این لباس مخصوص خانم ها است به همین دلیل در طراحی آن از مدل های عروسکی و فانتزی استفاده شده. گاهی برای دیزاین شیک تر از تور و گیپور استفاده می شود. به طور عمده در تهیه پیراهن های مخصوص خواب از جنس ساتن ابریشم، ساتن سیلک و حتی مخمل نیز بهره برده می شود همین امر سبب شده که در دسته پر طرافدار ترین لباس های خواب قرار بگیرد، قد کوتاه این مدل از لباس های خواب معمولا تا روی ران است که گاهی با داشتن چاک هایی که با مروارید و نگین دیزاین شده اند سبب جذابیت و فریبندگی بیشتر می شود.

این مدل از لباس ها به دلیل داشتن ظاهر فوق العاده شیک و زیبا قابلیت استفاده در میهمانی های نیمه رسمی مانند دور همی یا تولد را نیز فراهم می نماید و این قابلیت را مدیون استفاده از ساتن ابریشم با طرح های آنتیک می باشند.
 
ربدوشامبر
یکی از زیبا ترین لباس های خواب، مربوط به مدل های مختلفی از ربدوشامبر است که با داشتن طراحی شیک و زیبا قابلیت ست کردن با سایر لباس های خواب را فراهم نموده است، گفتنی است که این مدل گاهی با خز و گیپور ترکیب شده و سبب جذابیت بیشتر لباس خواب شیک می شود البته تنوع مدل و رنگ این محصول سبب شده که بتوان آن را با سایر لباس ها ست کرد همچنین به عنوان یک لباس راحتی در منزل و یک لباس کاملا فانتزی در میهمانی ها مورد استفاده قرار دهید.

ربدشامبر ها مدل مختلفی دارند که طراحی خاص هر یک مختص به کمپانی تولید کننده می باشد، البته لازم به ذکر است که این محصول نیز همچون بلوز شلوار قابلیت ست کردن دو نفره را برای زوجین فراهم می نماید از این رو جزو یکی از خرید های اصلی عروس خانم ها قرار دارد. از  متفاوت ترین مدل های ست شده می توان ترکیبی از ربدشامبر های بلند ساتن ابریشم به همراه ست لباس زیر عنوان نمود که با تن خور عالی، اندام خانم ها را به زیبایی هرچه تمام تر به نمایش می گذارد.
 
 چشم بند
بدون شک چشم بند ها یکی از محصولات اصلی در ست لباس خواب شیک محسوب میشوند. چشم بند را معمولا از جنس ساتن ابریشم نرم و لطیف تولید میکنند که با راحتی و لطافت و نرمی ، خواب راحتی را برای شما به ارمغان بیاورد.
ست چشم بند و کیسه هدیه برند لباس سکرت مدل victoria554
 رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش